1. Normalde okunsun diye basılan gazeteyi sofra altlığı mı yapmadık, üzerine çekirdek kabuğu mu atmadık...Cam silmek de opsiyonlar arasında 2. Boya Kovası O boya kovalarıyla az banyo yapmadık.Annelerimiz komşulardan aldığı çiçekleri az ekmedi o kavaların içine 3. Atlet O atletler eskidiği zaman annelerimiz tarafından kesilip toz bezi yapılma kaderinden kurtulamazdı. 4. Kola Şişesi O şişelerin içindeki kola bitince hemen içine su doldurup dolaba atarız.Bu abi de roket olarak kullanmış 5. Düğün Normalde amacı evlendiğini eşe dosta duyurmak.Ama biz kendimizden geçiyoruz.