![CHP İlçe Başkanı Deniz Bakır: CHPli Kadınlar Bereketlidir, Biz Sizden 6 Çocuk Bekliyoruz!](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-07:58/CHP İlçe Başkanı Deniz Bakır: "CHP'li Kadınlar Bereketlidir, Biz Sizden 6 Çocuk Bekliyoruz!".jpg)
CHP Başakşehir İlçe Başkanı Deniz Bakır'ın katıldığı bir etkinlikte etrafındaki kadınlara hitaben sarf ettiği sözler tepki çekti. 'Ben 3 tane yaptım 3 tane de bekliyorum' diye gülerek espri yapması da dikkatlerden kaçmadı. İşte o video...
"Biz 6 okçuyuz. Sizden en az 6 çocuk bekliyorum."
Kapat
CHP İlçe Başkanına Twitter'dan tepkiler gecikmedi...
![CHP İlçe Başkanına Twitter'dan tepkiler gecikmedi...](https://img-s1.onedio.com/id-60d19996a40cc4531c7cb180/rev-0/w-600/h-136/f-jpg/s-b94358313fd89796d66ae3d8ff575811cdf52961.jpg)
![](https://img-s2.onedio.com/id-60d199c1b5ddb3591c6396b4/rev-0/w-600/h-113/f-jpg/s-d17b3783ec796a9b09d408aa636f205af5b86d62.jpg)
![](https://img-s3.onedio.com/id-60d19a99b5ddb3591c6396d5/rev-0/w-600/h-136/f-jpg/s-75b834abd6580984d4cf23025092306a7522c514.jpg)
![](https://img-s2.onedio.com/id-60d19ad0a40cc4531c7cb187/rev-0/w-600/h-289/f-jpg/s-d2fcf6cffbfe9a576310ff4899deb7e3747132f7.jpg)
Siz de düşüncelerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın! 👇