![Namaz Kılamaz Olduk Diyen Vatandaş: Borçları, Kredi Kartlarını Düşünmekten Ne Okuduğumu Bilmiyorum](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-14:14/'Namaz Kılamaz Olduk' Diyen Vatandaş: 'Borçları, Kredi Kartlarını Düşünmekten Ne Okuduğumu Bilmiyorum'.jpg)
Kayseri'de yayın yapan Kayseradar isimli bir haber sitesinin mikrofonuna konuşan vatandaş, 'Borçları düşünmekten namaz kılamıyoruz artık' dedi.
Namaza durduğunda dahi borçları ve ödemeleri düşündüğünü belirten o vatandaş sözlerinin devamında ise "Namaza duruyorum ne okuduğumu ben de bilmiyorum. Borçları, kredi kartlarını düşünmekten. Ama biz bunu hak ettik" ifadelerini kullandı.
![Namaza durduğunda dahi borçları ve ödemeleri düşündüğünü belirten o vatandaş sözlerinin devamında ise "Namaza duruyorum ne okuduğumu ben de bilmiyorum. Borçları, kredi kartlarını düşünmekten. Ama biz bunu hak ettik" ifadelerini kullandı.](https://img-s2.onedio.com/id-64b8d5ee46cb7702730612a4/rev-0/w-600/h-292/f-jpg/s-49aa59576724c9d4dd812afc8e2f5e39070c3abb.jpg)
İşte o anlar: 👇
Kapat