![Mesleğinin Zorluğunu Anlatmak İçin Düğününde Yangın Söndürme Tatbikatı Yapan İtfaiyeci Damat](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-11:55/Mesleğinin Zorluğunu Anlatmak İçin Düğününde Yangın Söndürme Tatbikatı Yapan İtfaiyeci Damat.jpg)
Kırıkkale Orman İşletme Müdürlüğünde yangın söndürme personeli olarak görev yapan Çetin Delice, mesleğinin zorluğunu ev hanımı eşi Neşe Delice'ye anlatmak için düğünlerinde yangın tatbikatı yaptı. İşte o anlar...
Kapat
Kırıkkale Orman İşletme Müdürlüğünde yangın söndürme personeli olarak görev yapan Çetin Delice, mesleğinin zorluğunu ev hanımı eşi Neşe Delice'ye anlatmak için düğünlerinde yangın tatbikatı yaptı. İşte o anlar...