![3 Kuşak Arasındaki Farklılığın Tek Karede Özeti](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-00:40/3 Kuşak Arasındaki Farklılığın Tek Karede Özeti.jpg)
Aslında başta sadece sıradan bir fotoğraf karesi gibi duruyor. Fakat tek karede 3 kuşak arasındaki farkı görmek mümkün. Peki nasıl?
![Aslında başta sadece sıradan bir fotoğraf karesi gibi duruyor. Fakat tek karede 3 kuşak arasındaki farkı görmek mümkün. Peki nasıl?](https://img-s2.onedio.com/id-560d1baa1ee9ac321b3f3ac7/rev-0/w-600/h-337/f-jpg/s-c97b401745cdc8b5e9fd90d844cecb9e805f90b8.jpg)
İnsanların merakla bir yere baktığını görüyoruz, fakat neye baktıkları konusunda emin değiliz. Zaten mühim olan neye baktıkları değil, nasıl baktıkları.
1. Kuşak: En genç olanlar
![1. Kuşak: En genç olanlar](https://img-s3.onedio.com/id-560d1bc0cd200cc14ce3ce05/rev-0/w-600/h-337/f-jpg/s-ecc6bd8bef1575a8a4b35162ce754a4e257a8fcf.jpg)
Kırmızıyla işaretlenen insanlara baktığımızda izledikleri şeylerin onları çok heyecanlandırdığını ve daha sonra seyretmek üzere her anı kaydettiklerini görüyoruz.
2. Kuşak: Orta yaşlı insanlar
![2. Kuşak: Orta yaşlı insanlar](https://img-s1.onedio.com/id-560d1bd4f44c29be693fd87b/rev-0/w-600/h-337/f-jpg/s-f546454d152a045a87b89e70b175e055df24a01b.jpg)
Kırmızıyla işaretlenmiş orta yaşlı adama dikkat çekelim. Bir şeyleri yakalamaya çalışırken gördüğümüz adam ne fotoğraf karesini almayı beceriyor, ne de olan biteni izleyebiliyor. Çünkü o tam bir ara kuşak, yani ne teknolojiden uzak kalabiliyor ne de teknolojiye tam adapte oluyor.
3. Kuşak: Yaşlı insanlar
![3. Kuşak: Yaşlı insanlar](https://img-s3.onedio.com/id-560d1be0469349a716d6be48/rev-0/w-600/h-337/f-jpg/s-048bd243feca7828ba5d22598da162ed2ac0dd19.jpg)
Kırmızıyla işaretlenmiş nine, belki de en mutlusu...
Sadece yaşadığı anı izleyen ve onu kaydetmek aklından bile geçmeyen kuşak...