![Sokak Röportajları: Daha Yakışıklı mı Yoksa Daha Zeki Olmayı mı Seçerdiniz?](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-23:52/Sokak Röportajları: Daha Yakışıklı mı Yoksa Daha Zeki Olmayı mı Seçerdiniz?.jpg)
'Yakışıklılığıma yakışıklılık katarsam zekanın bir önemi kalmaz, ne istersem elde ederim' diyenlerden misiniz yoksa 'zeki erkek en yakışıklısından bile etkileyicidir, yemişim yakışıklılığı' diyenlerden mi?
'Yakışıklılığıma yakışıklılık katarsam zekanın bir önemi kalmaz, ne istersem elde ederim' diyenlerden misiniz yoksa 'zeki erkek en yakışıklısından bile etkileyicidir, yemişim yakışıklılığı' diyenlerden mi?