![Fenomen Onur Babacan: Biz Taneyle Domates Alırken Ağrıda Kurulan Sahur Sofrasını Gördüm, AKPli Olacağım](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-23:58/Fenomen Onur Babacan: 'Biz Taneyle Domates Alırken Ağrı'da Kurulan Sahur Sofrasını Gördüm, AKP'li Olacağım'.jpg)
Çektiği siyasi videolar ile sosyal medyada fenomen olan Onur Babacan, son paylaştığı videoda 'Muhalif görüşleri olan bir insanım. Evde taneyle aldığım domatesi yerken en fakir şehirlerimizden Ağrı'da kurulan sahur sofrasını gördüm. Bundan sonra insanların aç olması umurumda değil, AKP'ye üye olmaya gidiyorum' diyerek sahur sofrasına tepki gösterdi.
Videoda sansürlenmemiş küfür bulunmaktadır 👇
Kapat