![Karabüke Es-Esten Darbe](https://kilalu.blog/news/2024-08-01-01:08/Karabük'e Es-Es'ten Darbe.jpg)
![](https://img-s2.onedio.com/id-55525af2cf55c50d094dfd44/rev-0/w-600/h-333/f-jpg/s-66bf0cef46fdaf870e3c0d59bce0db39d69bcc80.jpg)
Kümede kalma savaşı veren Karabükspor, Eskişehirspor karşısında çok değerli 2 puan kaybetti: 2-2.
Maça etkili giren Karabükspor, oyun sütünlüğüne de eline alan taraftı. Ev sahibi ekip aradığı golü ise 39. dakikada Traore'nin ayağından buldu.
Karabükspor'un 1-0'lık üstünlüğü ile geçilen ilk yarının ardından 2. yarıda fırtına gibi bir Eskişehirspor vardı. 49. dakikada Ömer Şişmanoğlu ile eşitliği yakalayan Es-Es, 52'de Emre Güral'ın şık golüyle 2-1 öne geçti.
Ancak pes etmeyen Karabükspor, Ahmet İlhan'ın akrobatik golüyle skoru 2-2'ye getirdi. Kalan dakikalarda büyük heyecan yaşanırken iki takım da net pozisyonlar yakaladı. Ancak başka gol olmadı ve karşılaşma 2-2'lik eşitlikle sona erdi.
Bu sonuçla Karabükspor 25 puana yükselse de ateş hattından kurtulamadı. Eskişehirspor ise puanını 36'ya çıkardı.
Lig Tv