![Cem Güventürkten İçimizdeki Bize Ayna Tutan Yeni Seri: Bazı İnsanların İçine Evler Yaptık... 🏠](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-10:08/Cem Güventürk'ten İçimizdeki Bize Ayna Tutan Yeni Seri: Bazı İnsanların İçine Evler Yaptık... 🏠.jpg)
Cem Güventürk, karikatürlerini alışılmışın aksine takipçilerini güldürmek için çizmiyor. O, birçoğumuzun dışa kolay kolay vuramadığı duyguları çizgileriyle kağıda döküyor. Bize de 'Sanki Aynı Ben!' deyip paylaşmak kalıyor.
Şu sıralar Uykusuz ve Kafa'daki çizimlerine devam eden Cem Güventürk'ün, insanların içlerinde kurduğu evlere ayna tutan serisi 'Bazı İnsanların İçine Evler Yaptık' bu içerikte sizlerle...
Not: Bu içerik çizerin izniyle yayınlanmaktadır.
Cem Güventürk Instagram, Cem Güventürk Twitter
![](https://img-s3.onedio.com/id-5c8a6d5573e65d39370c2045/rev-0/w-600/h-600/f-jpg/s-6b86d0b3bfcfe620b7537eeec9d0a6c73c9a3c48.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-5c8a6d80c990a58737003796/rev-0/w-600/h-600/f-jpg/s-f59093ffcdcec15b9cf0d33c28b96888e4511410.jpg)
![](https://img-s3.onedio.com/id-5c8a6d8ac990a58737003798/rev-0/w-600/h-600/f-jpg/s-aecbbc566b1eba26f5f14cf43eea232ea76a1d08.jpg)
![](https://img-s2.onedio.com/id-5c8a6d9d5152b280452fd5d7/rev-0/w-600/h-600/f-jpg/s-96b779558252834e49d4288dad85a4dddd70c4e9.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-5c8a6dac5152b280452fd5d9/rev-0/w-600/h-600/f-jpg/s-ca6f186b6944ac235eee24d8117c02da26fdde57.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-5c8a6dbae16a015037279afd/rev-0/w-600/h-600/f-jpg/s-feafe14cdd3a57194d6a1bef3740b6f36c7d3fc1.jpg)
![](https://img-s2.onedio.com/id-5c8a6d6f895ef274451a9094/rev-0/w-600/h-600/f-jpg/s-ed86d9a543d0d121d1a65904c1bdbd293dd3b4c4.jpg)