![Eğitimli Bir Türk Erkeğinin İki Beklentisi Olduğunu Yazan Kullanıcının Analizi Tartışma Yarattı!](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-21:00/Eğitimli Bir Türk Erkeğinin İki Beklentisi Olduğunu Yazan Kullanıcının Analizi Tartışma Yarattı!.jpg)
Twitter'da @mechulmuhayyil isimli kullanıcı eğitimli bir Türk erkeğinin iki beklentisi olduğunu yazdı. Kullanıcının bu analizi de tartışmaya neden oldu.
Bir toplumu analiz etmek, anlamak için bana kalırsa erkek bireylerini incelemek yeterli. Davranışları, giyimleri, konuşması, kadınlara olan üslubu aklınıza gelebilecek her şeye bakıp çıkarım yapabiliriz.
![Bir toplumu analiz etmek, anlamak için bana kalırsa erkek bireylerini incelemek yeterli. Davranışları, giyimleri, konuşması, kadınlara olan üslubu aklınıza gelebilecek her şeye bakıp çıkarım yapabiliriz.](https://img-s1.onedio.com/id-64d5eb2bf1cba36649339096/rev-0/w-600/h-337/f-jpg/s-f7d9f60ab60dd841d907ac0edb0fffbb2143ab82.jpg)
Gerek yabancı kadınlar gerekse Türkiye'deki kadınlar tarafından sık sık gündem yapılan Türk erkekleri ilginç bir topluluk. Anlaşılması da güç...
Sosyal medyada da Türk erkeğiyle ilgili çeşitli çıkarımlar zaman zaman yapılır. @mechulmuhayyil isimli kullanıcı da Twitter'da eğitimli Türk erkeğinin iki beklentisi olduğunu yazdı.
![Sosyal medyada da Türk erkeğiyle ilgili çeşitli çıkarımlar zaman zaman yapılır. @mechulmuhayyil isimli kullanıcı da Twitter'da eğitimli Türk erkeğinin iki beklentisi olduğunu yazdı.](https://img-s3.onedio.com/id-64d5e907f1cba30bde334bd2/rev-0/w-600/h-239/f-jpg/s-6c63a898298f2616182f0a5aaed33d5b0e9a7e33.jpg)
Kullanıcının analiz ettiği bu beklentiler de tartışmaya neden oldu.
![Kullanıcının analiz ettiği bu beklentiler de tartışmaya neden oldu.](https://img-s1.onedio.com/id-64d5e908f1cba39679334c5d/rev-0/w-600/h-98/f-jpg/s-563ffa2bd198bdf0299604009a0e24be0540f87d.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-64d5e909f1cba330df334c6b/rev-0/w-600/h-193/f-jpg/s-8cfd8413e44b84719c25c06fb8f9143766fba040.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-64d5e90ab3368a0a9bb1b37e/rev-0/w-600/h-133/f-jpg/s-0f1f5d5f12280ce7d6805a4a75e3f2cf75513f5e.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-64d5e90bb3368a78c5b1b396/rev-0/w-600/h-134/f-jpg/s-8df731feacab5574b03fe64629f482d865925be2.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-64d5e90cf1cba3619d334ca3/rev-0/w-600/h-185/f-jpg/s-da169cb342c318161348a45e9a6525357b3b25f6.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-64d5e90ef1cba3209d334f6e/rev-0/w-600/h-178/f-jpg/s-cd8986060896a6142c024c719258a882c6c79e84.jpg)
![](https://img-s3.onedio.com/id-64d5e90fb3368adc9bb1b3e2/rev-0/w-600/h-106/f-jpg/s-07eea11c429a5cafca6c99965fb3c1e8df1b2ba5.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-64d5e910f1cba36e56335070/rev-0/w-600/h-159/f-jpg/s-b3c59add7b94587205c241450638b9c680b0d3a3.jpg)
Sizce doğru mu? Ne düşünüyorsunuz?
![Sizce doğru mu? Ne düşünüyorsunuz?](https://img-s2.onedio.com/id-64d5e911b3368a1cacb1b467/rev-0/w-600/h-132/f-jpg/s-f7bcd4b2c109671ac2cea4c1d950d800d1a72cf3.jpg)