![Halk Yoklamasına Devam Eden Vedat Milor Bu Sefer de Pirinç ve Bulgur Pilavını Yarıştırdı!](https://kilalu.blog/news/2024-08-01-01:09/Halk Yoklamasına Devam Eden Vedat Milor Bu Sefer de Pirinç ve Bulgur Pilavını Yarıştırdı!.jpg)
Ben oyumu bulgur pilavından yana kullanıyorum. 🤩
Geçtiğimiz haftalarda Vedat Milor yine insanların ikiye bölündüğü bir anket yapmıştı. Twitter hesabından takipçilerine içli köfteyi haşlayarak mı yoksa kızartarak mı yediklerini sormuştu.
![Geçtiğimiz haftalarda Vedat Milor yine insanların ikiye bölündüğü bir anket yapmıştı. Twitter hesabından takipçilerine içli köfteyi haşlayarak mı yoksa kızartarak mı yediklerini sormuştu.](https://img-s1.onedio.com/id-6091224520dc83811a019fec/rev-0/w-600/h-280/f-jpg/s-c8551ceba9e7a763a944cf812a34687634266840.jpg)
Buradan yorumlara ve detaylara bakabilirsiniz;
Halk yoklamasına devam eden Milor şimdi de takipçileri için pirinç pilavı ve bulgur pilavıyla ilgili bir anket paylaştı. İnsanlara hangisini tercih ettiklerini sordu.
![Halk yoklamasına devam eden Milor şimdi de takipçileri için pirinç pilavı ve bulgur pilavıyla ilgili bir anket paylaştı. İnsanlara hangisini tercih ettiklerini sordu.](https://img-s2.onedio.com/id-609123355af9fa101b0dec27/rev-0/w-600/h-307/f-jpg/s-e7a9499b1673c861de22b9d923efa92e6ceb22c0.jpg)
E tabii halkımız da yine yeniden bu anketin altında tercihlerini dile getirdi.
![E tabii halkımız da yine yeniden bu anketin altında tercihlerini dile getirdi.](https://img-s2.onedio.com/id-609127409e5cb19f1b075754/rev-0/w-600/h-250/f-jpg/s-73dbc7eb509b55273ee040d6e862c8704f104113.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-60912742bce628b71830668a/rev-0/w-600/h-163/f-jpg/s-179d88329abf0827133babf2934512dad17304f6.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-60912744bce628b71830668c/rev-0/w-600/h-195/f-jpg/s-d88d869b01429a4cae1e9705922c6f4aae54f2ba.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-60912746a08524e51a252070/rev-0/w-600/h-251/f-jpg/s-1177a80abb91e734dd5eced8992ae964e04a983f.jpg)
![](https://img-s3.onedio.com/id-60912748a08524e51a252072/rev-0/w-600/h-192/f-jpg/s-108253fd8dea91a3b73678efc12c22a6f1f5a052.jpg)
![](https://img-s3.onedio.com/id-6091274a26ed7e801aa78bb8/rev-0/w-600/h-250/f-jpg/s-2e29cd553d64f38da37f3830b485aae733a17e28.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-6091274f192c720d19c531bd/rev-0/w-600/h-216/f-jpg/s-905121d8406121fc3a95a1101e178234cc138e8a.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-609127519e5cb19f1b075756/rev-0/w-600/h-199/f-jpg/s-bf0b2601dc5a4739919530b7c8c1d718301433d4.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-60912753d2f3216118b07bcb/rev-0/w-600/h-252/f-jpg/s-8c31ca4ae361848784f775b3916671216302a184.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-609127551d803d361aba4fce/rev-0/w-600/h-219/f-jpg/s-2f3398d582e2b34c519b688c88d042865c18407c.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-6091275702b924c01b74dbc3/rev-0/w-600/h-169/f-jpg/s-b9395563e58568645f71db44f28641a367ddf6e3.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-60912759f31c03131a42972b/rev-0/w-600/h-272/f-jpg/s-26997610aaab9bd057d20f69ada6c70f6da1ad3b.jpg)
![](https://img-s1.onedio.com/id-6091275b9e5cb19f1b07575c/rev-0/w-600/h-194/f-jpg/s-f3e5548d8650d40cc4007dfa33c62cec4dc41b3f.jpg)
Peki siz hangisini tercih ediyorsunuz? Hadi yorumlara konuşalım!
![Peki siz hangisini tercih ediyorsunuz? Hadi yorumlara konuşalım!](https://img-s1.onedio.com/id-6091275d192c720d19c531c0/rev-0/w-600/h-220/f-jpg/s-83a1b6f4fee9036ad161e7babb6f2c8ce49d048e.jpg)