![Almanyada Yaşayan Bir Türk Erdoğana Oy Verdiğini Söyledi:Türkiyede Olanların Tabi Ne Yaşadığını Bilemeyiz](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-02:07/Almanya'da Yaşayan Bir Türk Erdoğan'a Oy Verdiğini Söyledi:"Türkiye'de Olanların Tabi Ne Yaşadığını Bilemeyiz".jpg)
Yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarının oy kullanabilmeleri tartışmalı bir konu. Almanya'da bir sokak röportajında Erdoğan'a oy verdiğini söyleyen kadının oy verme sebebini tam olarak açıklayamaması bu meseleyi yeniden akıllara getirdi.
Almanya'da yaşayan gurbetçi Erdoğan'a oy verdiğini açıkladı.
![Almanya'da yaşayan gurbetçi Erdoğan'a oy verdiğini açıkladı.](https://img-s1.onedio.com/id-646738e8c2a36f3cd2b95bfe/rev-0/w-600/h-325/f-jpg/s-fada7e08925c96a33bff2c78429b2dd0ed63eb1f.jpg)
Euro ile gelip Türkiye'de paşalar gibi yaşadıklarını belirten kadın 'Türkiye'de olanların tabi ne yaşadığını bilemeyiz.' dedi.
İşte o röportaj;
Kapat