Hepimiz onu bir giyim markasının katalog mankeni olarak tanıyoruz. Televizyonda, sokakta, dergilerde görüp dikkatimizi çekeli çok oldu. İlk bakışta rahatsız edici bir tipi olsa da insan baktıktan sonra bir daha bakmak ihtiyacı hissediyor. Peki kim bu hem sarışın hem de esmer olan adam? Sizler için yine merak edilenin peşindeyiz: İşte Satya Oblette!
Dramatik hayat hikayesi
Hem yetenekli hem de yardımsever
Nerden çıkmış bu sarışınlık sevdası?
Moda dünyasına Satya ile gelen yeni soluk...
Bitmiyor, aynı zamanda da aktör.
İşte Satya Oblette'in Instagram hesabından bir kaç fotoğraf
Editör notu : Kime benzettiğinizi çok iyi biliyorum :)