![Galatasaray Kadın Basketbol Takımında 4 koronavirüs vakası](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-12:03/Galatasaray Kadın Basketbol Takımı'nda 4 koronavirüs vakası.jpg)
Sarı-kırmızlı kulüp koronavirüs vakalarıyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
"Galatasaray Kadın Basketbol Takımı oyuncularımız, teknik heyet ve idari çalışanlarına 5 Nisan Pazartesi ve 6 Nisan Salı günü yapılan Covid 19 PCR testleri sonuçlanmış ve toplamda dört oyuncu/teknik ekip mensubumuzun daha test sonucu pozitif çıkmıştır. Bu sonuçlarla birlikte takımımızdaki toplam pozitif vaka sayısı on yedi olmuştur. Oyuncu ve teknik ekip mensuplarımızın tedavi protokolü ve kontrol süreci başlamıştır."