Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?
Norm Ender'i biliyorsunuz. Kendisi uzun süredir rap müziğin içinde olan bir isim. Bu kez gündeme gelmesinin nedeni ise ona buna diss atması değil, 'bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?' dedirten tavrı.
Norm Ender, Cemal Metin Avcı tarafından canice katledilen Pınar'ımızın ardından, toplumsal düzeni eleştiren bir tweet attı!
Attı atmasına ama geçmişte kendisinin de benzer bir tutum içinde olduğunu unuttu sanıyoruz. Zira 'Eksik Etek' şarkısı, Norm Ender'in eleştirdiği toplumun ve zihniyetin çok güzel bir ürünüydü aslında...
Tepkilere geçmeden önce 'Eksik Etek'in sözlerini de şuraya bırakalım:
Yorumu size bırakıyoruz...