![Depremzedeleri Şehrin Girişinde Yiyecek ve İçeceklerle Karşılayan Mersin Halkı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-13:53/Depremzedeleri Şehrin Girişinde Yiyecek ve İçeceklerle Karşılayan Mersin Halkı.jpg)
Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinin ardından bölgedeki depremzedeler için var güleriyle çalışan vatandaşlarımız büyük bir yardımlaşma örneği gösterdiler. Enkaz çalışmalarında arama kurtarma faaliyetlerine katılabilecekler anında bölgeye giderken, yardım kampanyaları da ülkenin dört bir yanından bölgeye ulaştırılmaya başlandı.
Deprem bölgesine giden vatandaşlarımızın yanında şehirlerinde kalarak yardım kampanyası düzenleyen milyonlarca insan, şehirlerine gelen depremzedeleri şehir girişlerinde karşıladılar.
![Deprem bölgesine giden vatandaşlarımızın yanında şehirlerinde kalarak yardım kampanyası düzenleyen milyonlarca insan, şehirlerine gelen depremzedeleri şehir girişlerinde karşıladılar.](https://img-s1.onedio.com/id-63e8c1accfadd48720de30cf/rev-0/w-600/h-339/f-jpg/s-97c40dae75306c60c888718b69dd5d3d38579af8.jpg)
Kayseri'de de vatandaşlar depremzedeleri şehrin girişinde karşılamışlardı: 👇
Mersin'de de şehrin girişinde karşıladılar: 👇
Kapat