![Filmi Bir Karesinden Tanırım Diyen Film Canavarlarına Özel Test](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-19:27/"Filmi Bir Karesinden Tanırım" Diyen Film Canavarlarına Özel Test.jpg)
Yıllarca eş dost arasında Atilla Dorsay gibi takılıp kah 'yönetmen, çok ekspresyonist bir tutum sergilemiş Cansu, ben daha çok Sürrealistik seviyorum...' dedin. Kah 'o filmi beğenmedim, şu filmin çekim teknikleri iyi değil, İran sinemasına ba-yı-lı-yo-rum' dedin. Her ismini duyduğun filme 'hııı, izlemiştim onu' dedin.
Evet bu işte iyisin... kabul, ama artık senin de sınanma vaktin geldi! Bir filmi sadece ve sadece bir karesinden tanıyabilir misin? 'Çocuk oyuncağı' diyorsan bu test tam sana göre.
Mısırları patlat başlıyoruz!