![Mekanik Hesap Makinesiyle Bir Sayıyı Sıfıra Bölerseniz Ne Olur?](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-19:09/Mekanik Hesap Makinesiyle Bir Sayıyı Sıfıra Bölerseniz Ne Olur?.jpg)
Hepimizin ilkokuldan beri bildiği bir şeydir, bir sayıyı sıfıra bölmemek. Matematiksel olarak imkansız olan bir şeyi günümüz hesap makineleriyle kolaylıkla anlamamız mümkün. Peki ya hesap makinesi mekanikse?
Kapat
Hepimizin ilkokuldan beri bildiği bir şeydir, bir sayıyı sıfıra bölmemek. Matematiksel olarak imkansız olan bir şeyi günümüz hesap makineleriyle kolaylıkla anlamamız mümkün. Peki ya hesap makinesi mekanikse?