Geçtiğimiz haftalar da bir hayli hayıflanmış ve planlarının neden istediğin gibi gitmediğini sorgulamışsın. “Hep mi beni bulur!” insanı olduğun belli. Haftanın ilk günlerinden itibaren yıldızın parlıyor. Şans seninle olacak. Planladığın işlerinin yolunda gitmesi bir tarafa, birde hiç beklemediğin sürprizlerle karşılaşacaksın. Bu ansızın gelen yeni bir iş teklifi olabilir.
Ya da alacağın bir hediye, sevdiğin birinden duymak isteyeceğin birkaç söz de olabilir. Bu mutluluğunla ve motivasyonunla birlikte işlerini yoluna koyacak enerjiyi de kendinde bulacaksın. Yalnızca bu hafta arkadaş ortamındaki olası kıskançlıklara dikkat etmelisin. Herkese eşit vakit ayıramıyorsan bile bunu çok belli etmemelisin. Arkadaşların arasında dengeyi kurmak senin elinde. Canını sıkacak bir durumla karşılaşmamak için bu konuya dikkat et. Bakalım seni bu hafta neler bekliyor olacak. Şimdiden haftanın güzel geçmesi dileğiyle, haftaya tekrar görüşmek üzere.😇