![Muş Ovasının yeşermesiyle besicilerin yüzü güldü](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-17:35/Muş Ovası'nın yeşermesiyle besicilerin yüzü güldü.jpg)
Çetin kışın ardından havaların ısınmasıyla hayvanlarını ovaya ve meraya çıkaran besicilerin yüzü güldü. Çok sayıda bitki türünün bulunduğu ovada koyun ve kuzuların otlaması renkli görüntüler oluşturdu.
Çetin kışın ardından havaların ısınmasıyla hayvanlarını ovaya ve meraya çıkaran besicilerin yüzü güldü. Çok sayıda bitki türünün bulunduğu ovada koyun ve kuzuların otlaması renkli görüntüler oluşturdu.