![Depremde 2 Evi Kullanılmaz Hale Gelen Vatandaş Konuştu: Biz Var Sanıyorduk, Devlet Diye Bir Şey Yokmuş](https://kilalu.blog/news/2024-08-01-04:01/Depremde 2 Evi Kullanılmaz Hale Gelen Vatandaş Konuştu: "Biz Var Sanıyorduk, Devlet Diye Bir Şey Yokmuş".jpg)
6 Şubat günü yaşadığımız depremlerin ardından sayısız bina kullanılamaz hale geldi. Ardından Hatay'da yaşadığımız iki deprem ve dün Malatya'da gerçekleşen depremlerde yıkımlar devam etti. Evlerini kullanılamaz hale gelenler için yaşam mücadelesi başladı.
Yaşadığımız felaketin ardından iki evi kullanılamaz hale gelen bir vatandaş sokak röportajı mikrofonuna isyan etti.
![Yaşadığımız felaketin ardından iki evi kullanılamaz hale gelen bir vatandaş sokak röportajı mikrofonuna isyan etti.](https://img-s3.onedio.com/id-63fdc5d42ebc8923380dd1c5/rev-0/w-600/h-214/f-jpg/s-ca06c6e1d5dbc042cfc9e293a14854cb3e07ff6c.jpg)
Vatandaş 'yağmacıların bile geldiğini, asıl gelmesi gerekenlerin gelmediğini belirtti.
İşte o anlar;
Kapat