![Ayşen Grudaya Selam Çakmayı Unutmayan Çukur Dizisi Galatasaraya da Gönderme Yaptı: Forvet İstiyoruz](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-05:53/Ayşen Gruda'ya Selam Çakmayı Unutmayan Çukur Dizisi Galatasaray'a da Gönderme Yaptı: 'Forvet İstiyoruz'.jpg)
Show Tv'nin popüler dizisi Çukur'un yeni bölümünde geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Usta Oyuncu Ayşen Gruda unutulmadı. 7'den 70'e herkesin sevdiği sinema ve tiyatro oyuncusu Ayşen Gruda tedavi gördüğü hastanede geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetmişti. Dizinin yeni bölümünde ayrıca Galatasaray'a da bir gönderme yapıldı.
Ayşen Gruda’nın duvara çizilen resminin üzerine “Cennete Gidecekmiş İki Gözümün Çiçeği” notunun düşüldüğü o sahne:
Kapat
Diziden Galatasaray göndermesi: Forvet İstiyoruz
Kapat