![Anket: Sedat Peker Hakkında Ne Düşünüyorsun?](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-09:33/Anket: Sedat Peker Hakkında Ne Düşünüyorsun?.jpg)
Sedat Peker 2 haftadır Türkiye'nin en önemli gündem maddesi. Ne magazin figürleri ne siyasi aktörler.. Gündemi o belirliyor. Futbol gündemini bile bastırdı. Son videoları 5 milyon izlenmeye ulaştı. Bütün sosyal medya platformlarında videolarının izlenme sayısı 100 milyona yaklaştı. Her ne kadar iktidar yanlıları da videolarını merakla beklese de muhalifler için ''Sedat Pekerci oldular'' suçlaması yapıldı. Hatta bu videolar için neo-FETÖ neo 17-25 denildi. Bazı muhalifler ise diğer muhalifleri ''Sedat Pekerci'' olmakla suçladı. O zaman size soralım: Muhalefet Sedat Pekerci mi oldu? Sedat Peker'e güveniyor musunuz?