![Acemi sürücü aracı ile minibüs çarpıştı: 6 yaralı](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-19:48/Acemi sürücü aracı ile minibüs çarpıştı: 6 yaralı.jpg)
Aydın-Muğla karayolu Baltaköy Mahallesi yol ayrımında, sürücü adayı Seren Yılmaz’ın kullandığı 09 HJ 312 plakalı otomobil ile Hüseyin Topal yönetimindeki Baltaköy-Efeler hattında yolcu taşıyan 09 M 0146 plakalı minibüs çarpıştı.
Kazayı görenlerin haber vermesiyle olay yerine sağlık, polis ve jandarma ekipleri sevk edildi.
Kazada altı kişi yaralandı. Yaralılar hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındılar.