![Berkan Kutlu ile Emre Taşdemir depremzedeler için formalarını bağışladı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-20:52/Berkan Kutlu ile Emre Taşdemir depremzedeler için formalarını bağışladı.jpg)
Kulüpten yapılan açıklamada, Berkan Kutlu'nun milli takım formasını, Emre Taşdemir'in ise gol sevinci yaşadığı VavaCars Fatih Karagümrük maçında giydiği formayı açık artırma ile satılması amacıyla kulübe bağışladığı belirtildi.
Kulüpten yapılan açıklamada, Berkan Kutlu'nun milli takım formasını, Emre Taşdemir'in ise gol sevinci yaşadığı VavaCars Fatih Karagümrük maçında giydiği formayı açık artırma ile satılması amacıyla kulübe bağışladığı belirtildi.