![Bünyanda Kaymakam Şahin ve Başkan Altundan pazarda denetim](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-12:50/Bünyan'da Kaymakam Şahin ve Başkan Altun'dan pazarda denetim.jpg)
Pazar esnafına kolaylık dileyen Kaymakam Şahin ve Başkan Altun, esnaf ve vatandaşlara koronavirüs salgınına karşı uyulması gereken kuralları hatırlattı.
Başkan Altun, "Bizler kurum olarak üzerimize düşen çalışmaları yerine getirirken, hemşehrilerimizden de aynı duyarlılığı göstererek, tedbiri elden bırakmamalarını istiyoruz. Bu nedenle vatandaşlarımız maske kullanımına ve sosyal mesafeye dikkat etmeli, hijyen konusunda duyarlı olmalı. Bu zorlu süreçte tekrar başa dönmeyelim, lütfen sevdiklerimiz için tüm kurallara uyalım." dedi.