![Manisalı minikler dünyaca ünlü eserleri canlandırdı](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-15:04/Manisalı minikler dünyaca ünlü eserleri canlandırdı.jpg)
Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu 3/D sınıfı öğrencileri, evlerinde devam ettikleri uzaktan eğitim kapsamında sanat etkinlikleri de düzenliyor.
![Fotoğraf: AA](/dosyalar/images/20200403_2_41706936_53625761_Web(1).jpg)
Öğrenciler, Abidin Dino, Osman Hamdi Bey, Frida Kahlo, Van Gogh gibi ressamların dünyaca ünlü eserlerini canlandırdı.
![Fotoğraf: AA](/dosyalar/images/20200403_2_41706936_53625763_Web(1).jpg)
Soma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "Zor günler geçirdiğimiz bu günlerde çocuklarımızı ve velilerimizi kaygılarından, endişelerinden biraz uzaklaştırmak için Soma Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu 3/D Sınıfı öğrencilerimiz ile uzaktan eğitim sanat etkinlikleri kapsamında Türk ve dünya ressamlarının eserlerinden seçip evlerimizde canlandırdık" denildi.
![Fotoğraf: AA](/dosyalar/images/20200403_2_41706936_53625766_Web(1).jpg)
![Fotoğraf: AA](/dosyalar/images/20200403_2_41706936_53625765_Web(1).jpg)
![Fotoğraf: AA](/dosyalar/images/20200403_2_41706936_53625762_Web(1).jpg)