![Başkan Duymuş’tan miniklere oyuncak - Son Dakika Haberler](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-10:05/Başkan Duymuş’tan miniklere oyuncak - Son Dakika Haberler.jpg)
Bilecik’in Vezirhan Belde Belediye Başkanı Mehmet Duymuş, çocuklara oyuncak hediye etti.
Vezirhan Belediye Başkanı Mehmet Duymuş, beldede bulunan 4-6 yaş Kur’an Kursu ve kreş öğrencilerini ziyaret ederek, miniklere oyuncak hediye etti. Ardından açıklama yapan Başkan Duymuş, “Beldemizde faaliyet gösteren Kur’an Kursu ve kreş öğrencilerini ziyaret ederek, onlara oyuncak hediye ettik. Çocuklarımızın mutluluğu için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Onların yüzündeki tebessüm olmaya devam edeceğiz” dedi.