![Gençlerbirliğinde testler negatif çıktı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-13:08/Gençlerbirliği'nde testler negatif çıktı.jpg)
Kırmızı-siyahlı kulüpten yapılan açıklamada, İlhan Cavcav Tesisleri'nde teknik ekip, futbolcular ve kulüp personeline, kulüp doktorları tarafından test yapıldığı belirtilerek, "Covid-19 testlerinde herhangi bir pozitif bulguya rastlanmamıştır." denildi.
Testlerin negatif çıkması üzerine Gençlerbirliği, 12 Haziran'da başlaması planlanan Süper Lig hazırlıklarına bugün tesislerinde yapacağı antrenmanla devam edecek.