![Trabzonsporda Okay, Yusuf ve Pereira imza gününe katıldı - Son Dakika Haberler](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-00:18/Trabzonspor'da Okay, Yusuf ve Pereira imza gününe katıldı - Son Dakika Haberler.jpg)
Tolga SAĞLAM / TRABZON, (DHA) Trabzonsporlu futbolcular Okay Yokuşlu, Yusuf Yazıcı ve Joao Pereira taraftarlarla bir araya gelerek imza dağıttı. Trabzon'da bordo-mavili kulübün forma sponsoru olan QNB Finansbank'ın Çarşı Şubesi'nde düzenlenen imza günü etkinliğine katılan Okay, Yusuf ve Pereira, yoğun ilgiyle karşılandı. Trabzonsporlu 3 futbolcu, burada kulübe ait formaları imzalarken, taraftarlarla da fotoğraf çektirdi. Çok sayıda taraftar da banka dışında imza için kuyruk oluşturdu.