![Poyraz yüzleri güldürdü! Oltayı atan kova kova balık tutuyor - Son Dakika Haberler](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-23:22/Poyraz yüzleri güldürdü! Oltayı atan kova kova balık tutuyor - Son Dakika Haberler.jpg)
Kastamonu’da poyraz nedeniyle deniz suyu sıcaklığı aniden düştü. Deniz suyu sıcaklığının düşmesiyle Kastamonu’nun Cide ilçesi sahiline çok sayıda istavrit vurdu. Sahile gelen vatandaşlar, kıyıya vuran balıkları ellerinde olta ile tutarak topladı. Eline oltasını alan sahile koşarken vatandaşlar, yanlarında getirdikleri kovaları balık ile doldurdu. Sahil boyunda balık tutmaya 70’ten fazla insanın geldiği görüldü.