![Niğdede 200 kilogram kaçak tütün ve 465 bin makaron ele geçirildi](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-21:43/Niğde'de 200 kilogram kaçak tütün ve 465 bin makaron ele geçirildi.jpg)
Valilikten yapılan açıklamaya göre, İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, kaçakçılara yönelik düzenlediği 3 operasyonda 4 şüpheliyi yakaladı.
Zanlılarla birlikte 465 bin dolu makaron, 200 kilogram bandrolsüz tütün, 500 bandrol, 3 sigara doldurma makinesi ve sigara doldurmada kullanılan hava kompresörü ele geçirildi.
Gözaltına alınan zanlılar hakkında adli işlem başlatıldı.