![Muş’ta 2 avcıya 6 bin 400 TL idari para cezası uygulandı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-20:29/Muş’ta 2 avcıya 6 bin 400 TL idari para cezası uygulandı.jpg)
Muş Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğünden yapılan açıklamada, av koruma ve denetimlerinin aralıksız sürdürüldüğü belirtildi.
Açıklamada; “Müdürlüğümüz personelince yapılan av koruma denetimlerde, Malazgirt ilçesinde yasadışı avcılık yapan bir kişiye 4 bin 154 TL idari para cezası uygulanırken diğer tarafta ise Avcılık belgesini yanında bulundurmayan ve avbisten kota almadan av yapan 1 avcıya da 2 bin 246 TL idari para cezası uygulanmıştır” denildi.