![Zonguldakın Çaycuma ilçesinde belediye başkanlığını kesin olmayan sonuçlara göre, CHP adayı Bülent Kantarcı kazandı. - Son Dakika Haberler](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-00:21/Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde belediye başkanlığını kesin olmayan sonuçlara göre, CHP adayı Bülent Kantarcı kazandı. - Son Dakika Haberler.jpg)
Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde belediye başkanlığını CHP adayı Bülent Kantarcı kazandı.
Kesin olmayan sonuçlara göre, Bülent Kantarcı 8 bin 428 oy aldı.
-Kantarcı'nın özgeçmişi-
Bülent Kantarcı, 1954'de Çaycuma'da doğdu. Yükseköğrenimini İstanbul Yıldız Üniversitesinde yaptıktan sonra, lisansüstü eğitimini de aynı akademide yaptı. 1988-1995 yılları arasında, Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyeliği ve başkan vekilliği görevlerini yürüttü.