![Emekli maaşını çaldılar - Yaşam Haberleri](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-23:11/Emekli maaşını çaldılar - Yaşam Haberleri.jpg)
Olay, saat 18.00 sıralarında Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Karakoç Sokak'ta meydana geldi. Markete alışverişe giden Sait Kır eve geldiğinde evin dağınık olduğunu gördü ve ceketinin cebine koyduğu emekli maaşının orada olmadığını fark etti. Hemen 155 Polis imdadı arayan Kır, hırsızların bulunması konusunda emniyet güçlerinden yardım istedi. Polis olay ile ilgili geniş çaplı araştırma başlattı. (İHA)