![İznik Gölüne giren çocuklardan 2si boğuldu, 6sı kurtarıldı (3) - Son Dakika Haberler](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-23:21/İznik Gölü'ne giren çocuklardan 2'si boğuldu, 6'sı kurtarıldı (3) - Son Dakika Haberler.jpg)
CENAZELER ADLİ TIP KURUMU MORGUNA KALDIRILDI
İznik Gölü'nde boğulan Fatma Sayhan ile Vildan Salçın'ın cenazeleri, Orhangazi Devlet Hastanesi'nden alınarak, otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu morguna götürüldü. Fatma ve Vildan'ın cenazelerinin, yarın merkez Yıldırım ilçesi Vakıf Mahallesi'nde düzenlenecek cenaze töreninin ardından toprağa verileceği öğrenildi.
Hasan BOZBEY/ORHANGAZİ (Bursa), (DHA)
FOTOĞRAFLI