![Kasımpaşa Kulübünde de koronavirüs tespit edildi](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-19:00/Kasımpaşa Kulübü'nde de koronavirüs tespit edildi.jpg)
Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.
"Kasımpaşa Sportif Faaliyetler AŞ olarak tüm futbolcularımız, teknik heyetimiz ve kulüp destek ekibimiz her hafta rutin uyguladığımız Covid-19 testlerinin 13 Mayıs Çarşamba günü yapılan 2. testleri neticesinde, 2 kişide pozitif sonuç bulunmuştur.
Testi pozitif sonuçlanan kişilerin izolasyon, takip ve tedavi süreçlerine ilgili protokoller doğrultusunda derhal başlanmıştır."
![Ahmet Nur Çebi’nin de koronavirüs testi pozitif çıktı](https://trthaberstatic.cdn.wp.trt.com.tr/resimler/1176000/1177922_1.jpg)
Beşiktaş'ta da koronavirüs vakası tespit edilmişti
Beşiktaş kulübü sağlık ekibi danışmanı Dr. Tekin Kerem Ülkü, kulübün web sitesinden yaptığı açıklamada, "Yapılan testler neticesinde, sekiz kişide pozitif Kovid-19 test sonucu tespit edilmiştir. Testi pozitif sonuçlanan kişilerin takip ve tedavi sürecine, ilgili prosedürler doğrultusunda derhal başlanmıştır." ifadelerini kullanmıştı.