![Servis minibüsleri çarpıştı - Son Dakika Haberler](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-20:26/Servis minibüsleri çarpıştı - Son Dakika Haberler.jpg)
KADİRLİ (A.A) - Alınan bilgiye göre, Cemalpaşa Mahallesi'nde, 100. Yıl İlköğretim Okulu öğrencisi taşıyan N.D. yönetimindeki 80 KV 304 plakalı minibüs ile K.K. yönetimindeki 80 S 7239 plakalı servis minibüsüyle çarpıştı.
Çarpışma sonucu N.D'nin kullandığı serviste yolcu olarak bulunan öğrencilerden Mahmut Y, Cansu A, Özge Y, Emrah G, Ceren C, Cansel G ve Aynur G. yaralandı.
Yaralı öğrenciler, Kadirli Devlet Hastanesinde ayakta yapılan tedavi sonrası taburcu edildi.