![Kırşehirli öğretmenler, depremzede çocuklar için seferber oldu](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-20:10/Kırşehirli öğretmenler, depremzede çocuklar için seferber oldu.jpg)
Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürlüğü koordinesinde İskenderun'da bulunan çadır kentlere giden öğretmenler, okul öncesi çocuklara yönelik çeşitli etkinlikler, eğitsel oyunlar ve psikososyal destek sağlayacak.
Kırşehir İl Millî Eğitim Müdürlüğü koordinesinde İskenderun'da bulunan çadır kentlere giden öğretmenler, okul öncesi çocuklara yönelik çeşitli etkinlikler, eğitsel oyunlar ve psikososyal destek sağlayacak.