![Üzüm bağlarında çalışan işçilere karanfilli kutlama - Son Dakika Haberler](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-01:38/Üzüm bağlarında çalışan işçilere karanfilli kutlama - Son Dakika Haberler.jpg)
Vehbi SARIHAN/ SARIGÖL (Manisa), (DHA)- MANİSA'nın Sarıgöl Ziraat Odası Başkanı Ali İhsan Ülgen, üzüm bağlarında çalışan tarım işçilerini ziyaret ederek, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutladı, karanfil dağıttı.
Sarıgöl üzüm bağlarında 28 dereceye varan sıcakta çalışan tarım işçilerini ziyaret eden Sarıgöl Ziraat Odası Başkanı Ali İhsan Ülgen, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutladı. Oda Başkanı Ülgen, "Bugün de bağda, bahçede çalışmakta olan emekçi arkadaşlarım zor şartlar altında emek paralarını kazanmakta. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nüzü kutluyorum" dedi. İşçiler, karanfil veren Ülgen'e teşekkür etti.
FOTOĞRAFLI