![Eskişehirsporda 2 futbolcu koronavirüse yakalandı](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-16:13/Eskişehirspor'da 2 futbolcu koronavirüse yakalandı.jpg)
Siyah-kırmızılı ekip, 28 Aralık Pazartesi günü deplasmanda yapacağı Bursaspor maçı öncesinde Covid-19 testinden geçti.
Yapılan testler sonucunda 2 oyuncunun Covid-19'a yakalandığı belirlendi.
Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Teknik heyetimiz, futbolcularımız ve personelimize Gürlife Hastanesi tarafından dün yapılan Kovid-19 testleri neticesinde iki futbolcumuzun testlerinde pozitif bulgu tespit edilmiş olup takip, tedavi ve izolasyon süreçlerine başlanmıştır." ifadesi kullanıldı.