![Bilge Köyü öğrencileri İstanbula geldi - Yaşam Haberleri](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-23:01/Bilge Köyü öğrencileri İstanbul'a geldi - Yaşam Haberleri.jpg)
Öğretmenleri eşliğinde uçakla İstanbul'a gelen 15 öğrenci, Atatürk Havalimanı'nda 5 gün süre ile kendilerini misafir edecek olan kolejin yöneticileri ve öğrenciler tarafından karşılandı.
Özel Ufuklar Koleji Genel Müdürü Veysel Elpeze, öğrencilerin kolejdeki ''Bahar Şenliği''ne katılacaklarını ve kenti gezeceklerini söyledi.
Elpeze, ''kardeş okul'' seçtikleri Bilge Köyü İlköğretim Okulu ile ilişkilerin bundan sonra da süreceğini, okulun eksikleri gidermek için yardımda bulunacaklarını kaydetti.
Bilge Köyü İlköğretim Okulu öğretmeni Sedat Akbulut ise öğrencilerin yeni arkadaşlıklar kuracağını ve ilk defa geldikleri İstanbul'u gezerek eğleneceklerini belirtti.