![Kırşehirin Mucur ilçesinde belediye başkanlığını kesin olmayan sonuçlara göre, AK Parti adayı Atılgan Yılmaz kazandı. - Son Dakika Haberler](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-10:40/Kırşehir'in Mucur ilçesinde belediye başkanlığını kesin olmayan sonuçlara göre, AK Parti adayı Atılgan Yılmaz kazandı. - Son Dakika Haberler.jpg)
Kırşehir'in Mucur ilçesinde belediye başkanlığını AK Parti adayı Atılgan Yılmaz kazandı.
Kesin olmayan sonuçlara göre, Atılgan Yılmaz 4 bin 75, MHP adayı Hasan Hüseyin Köşker 4 bin 20, İYİ Parti adayı Umut Şahin 97 oy aldı.
-Yılmaz'ın öz geçmişi
Yılmaz, 1960 yılında Kırşehir'in Mucur ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Mucur ve Kırşehir'de tamamlayan Yılmaz, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Kooperatifçilik Bölümü'nde eğitimine devam ediyor. 1990-1999 yılları arasında Mucur Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü olarak görev yaptı. 1999-2002 yılları arasında BBP'den Mucur Belediye Başkanlığı yapan Yılmaz, 2002-2009 yıllarında AK Parti'den Belediye Başkanlığına seçildi.
Yılmaz, evli ve 4 çocuk babasıdır.