![Pepeenin 3 Boyutlu Filmi Geliyor](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-08:26/Pepee'nin 3 Boyutlu Filmi Geliyor.jpg)
TRT Çocuk kanalında yayımlanan Pepee'nin 3 boyutlu sinema filminin yapılması planlanıyor.
Çizgi film karakterinin yapımcısı Ayşe Şule Bilgiç, ''Yaklaşık 3 yıldır bütçemiz gereği son derece basit sistemli bilgisayarlarla Pepee'yi yapıyorduk. Bilgisayar altyapımızı geliştirdik. Yakında Pepee'nin 3 boyutlu sinema filmini yapmayı planlıyoruz. Ayrıca yeni bir çizgi dizimiz de gelecek sezon yayına girecek.''