![Banvit 36 Sayı Farkla Kazandı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-13:18/Banvit 36 Sayı Farkla Kazandı.jpg)
Maça konuk takım hızlı başladı. TED Ankara Kolejliler, Caner, Stanojevic ve Nedim'in sayılarıyla 2. dakikayı 7-4 önde geçti. Banvit, ilerleyen bölümlerde Erkan, Lucas ve Stimac ile oyuna ortak oldu ve ilk periyot 20-20 eşitlikle tamamlandı.
İkinci periyota iyi başlayan Banvit, bir dakika içinde skoru 26-20'ye taşıdı. Banvit, 5 dakikalık bölümde Davis ve Simmons'un etkili oyunuyla 15-1'lik seri yakalayarak farkı 14 sayıya çıkardı: 35-21. Savunmasını sertleştiren, hücumda da etkili olan ev sahibi takım, devreyi 52-33 önde bitirdi.
Üçüncü periyotta rakibinin top kayıplarını hızlı hücumlarla cezalandıran Banvit, 27. dakikayı 72-47 üstün tamamladı. Davis, Simmons ve İzzet ile etkili oyununu sürdüren Bandırma temsilcisi periyot sonunda durumu 83-53 yaparak 30 sayılık farka ulaştı.
Son periyotta rahat bir oyun sergileyen Banvit, 35. dakikada durumu 98-66 yaptı. Banvit, genç oyunculardan kurulu kadroyla mücadele ettiği son 5 dakikada skorun erimesine izin vermedi ve sahadan 112-76 galip ayrıldı.