![Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi: K. Karabükspor: 75 - Elig Av.Engelli Yıldızlar: 68 - Son Dakika Haberler](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-06:07/Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi: K. Karabükspor: 75 - Elig Av.Engelli Yıldızlar: 68 - Son Dakika Haberler.jpg)
Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde Kardemir Karabükspor sahasında karşılaştığı Elig Av.Engelli Yıldızlarspor’u 75-68 mağlup etti.
Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi 13. haftasında Kardemir Karabükspor, Elig Av. Engelli Yıldızlar’ı konuk etti. İlk periyodu 20-20 sona eren müsabakanın ilk yarısı 42-38 K. Karabükspor’un üstünlüğü ile bitti. Başa baş giden 3 periyotta ev sahibi ekip bir sayı farkla 54-55 mağlup olurken 4. periyotta baskısını arttırarak 75 -68 sahadan galip ayrılan taraf oldu.