![Bakan Kasapoğlu Lefter Küçükandonyadisi unutmadı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-14:05/Bakan Kasapoğlu Lefter Küçükandonyadis'i unutmadı.jpg)
Bakan Kasapoğlu, paylaşımı sosyal medya hesabından yaptı.
"Türk futbolunun ve Fenerbahçe'nin efsanelerinden 'Ordinaryüs' Lefter Küçükandonyadis'i vefatının 9. yılında saygıyla yad ediyorum."
TFF: Saygıyla anıyoruz
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada: "A Millî Takımımız ve Fenerbahçe'nin unutulmaz oyuncusu, 2018-2019 sezonuna adını vermekten büyük onur duyduğumuz, Türk futbolunun efsane ismi 'Ordinaryüs' Lefter Küçükandonyadis'i vefatının 9. yıl dönümünde saygıyla anıyoruz" ifadelerine yer verdi.