![Sen üzülme, biz senin oğlunuz - Yaşam Haberleri](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-16:40/"Sen üzülme, biz senin oğlunuz" - Yaşam Haberleri.jpg)
İSTANBUL (İHA) - Yürüyüş sonunda Hakkari Çukurca'daki 24 şehitten birisi olan Eyüp Çolakoğlu'nun bayraklarla donatılan babaevinin önünde toplanan yüzlerce vatandaş, şehit annesi Sultan Çolakoğlu'nun elini öpmek için sıraya girdi. Yürüyüş sonunda vatandaşlar, şehidin annesinin elini öperek, "Sen üzülme, biz senin oğlunuz" dediler.
Aralarında boynuna astığı Türk bayrağı ile dikkat çeken 65 yaşındaki bir vatandaş da ağlayarak şehit annesinin elini öptü ve "65 yaşındayım ama, ben de senin oğlunum" demesi dikkat çekti.
Yüzlerce vatandaş, tekrar toplanmak üzere sessiz şekilde dağıldı.