![Almanya Golf Milli Takımı Antalyada kampa girdi](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-14:09/Almanya Golf Milli Takımı Antalya'da kampa girdi.jpg)
Belek Turizm Merkezi'ndeki Maxx Royal Montgomerie Golf sahalarında gerçekleştirilen kampa, 5 antrenör ile 15 sporcu katıldı.
Takımın yardımcı antrenörü Roland Becker, Alman Golf Milli Takımı olarak uzun yıllardır kamp için Türkiye'yi, havası güzel olduğu için de Antalya'yı tercih ettiklerini söyledi.
![Fotoğraf: AA](/dosyalar/images/aa_picture_20230108_29937832.jpg)
Becker, hazırlıkları sürdürdüklerini vurguladı.
"Avrupa'da da güzel tesisler var ancak hem saha hem de otellerin birlikte olduğu böyle bir yer yok. O yüzden tercihimiz Antalya oluyor. 15 gün sonra Portekiz'de bir turnuvaya katılacağız. Türk Milli Takımı ile daha önce hiç mücadele etmedik ancak bir imkan olduğu takdirde oynamak isteriz."
[Fotoğraf: AA]
Becker, Antalya kampının 15 Ocak'ta sona ereceğini sözlerine ekledi.