![Makaralı Yay Kadın Milli Takımı bronz madalya kazandı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-08:00/Makaralı Yay Kadın Milli Takımı bronz madalya kazandı.jpg)
Türkiye Okçuluk Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, Münih kentinde düzenlenen organizasyonda Yeşim Bostan Uçar, Songül Lök ve Ayşe Bera Süzer'den oluşan Makaralı Yay Kadın Milli Takımı, Estonya'yı 231-226 mağlup ederek Avrupa üçüncüsü oldu ve bronz madalya elde etti.
Milli sporcuları ve teknik ekibi tebrik eden federasyon, ay-yıldızlılara başarılarının devamını diledi.
![Makaralı Yay Erkek Milli Takımı'ndan altın madalya](https://trthaberstatic.cdn.wp.trt.com.tr/resimler/1856000/makarali-yay-erkek-milli-takimi-1856771_3.jpg)
Makaralı Yay Erkek Milli Takımı'ndan altın madalya